Chcesz pozbyć się odcisków na dłoniach, ale nie wiesz jak to zrobić? Skorzystaj z cennych rad eksperta

Jak skutecznie pozbyć się odcisków?

Każdy mężczyzna lubi podnosić ciężary i przerzucać wszelkiego rodzaju żelastwo. Porządny trening sprawia, że nasze mięśnie rosną w błyskawicznym tempie na co patrzymy z przyjemnością. Niestety już z mniejszą przyjemnością patrzymy na odciski, które są dosyć sporym problemem. Chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z poniższych rad.

 

Większość początkujących narzeka na ten sam problem, a mianowicie odciski. Wiadomo iż lepiej zapobiegać niż leczyć, ale kiedy problem się już pojawił jedyną opcją jest złuszczanie. W każdej aptece spokojnie możemy dostać specjalne preparaty służące do tego celu. Głównym ich składnikiem jest kwas salicylowy. Większość z nas kojarzy ten przecudowny kwas z okresu dojrzewania. Zgadza się to ten sam, którego używa się w walce z uciążliwym trądzikiem.

Preparat nakładamy na oczyszczoną skórę, należy pamiętać o systematyczności, gdyż w przeciwnym razie efekty mogą nie być tak samo zaskakujące. Po nałożeniu specjalnego preparatu na odcisk ten samoistnie zaczyna odpadać. Doskonałym dodatkiem będzie również krem do rąk, który zmiękcza skórę pozostawiając ją nawilżoną. Można również skorzystać z nowszej technologii, mianowicie specjalnych urządzeń dostępnych w drogeriach, które służą do usuwania zrogowaciałej skóry.

 

Wygląd urządzenia początkowo może wzbudzać lekki niepokój, ale spokojnie nie ma się czego bać. Wyglądem bardzo przypominają żyletki, które służą do ścinania twardej skóry, nie robiąc nam przy tym krzywdy. Gdyby pojawił się jednak jakiś większy problem lub najzwyczajniej w świecie nie zdecydujesz się na samodzielne wykonanie takiego zabiegu, zawsze możesz skorzystać z usług kosmetyczki. Jak już wspomnieliśmy  na początku zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego dobra rada na przyszłość to spraw sobie jak najszybciej rękawiczki.

 

Zagłosuj

8 points
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 8

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *