Cios poniżej pasa. Co się dzieje, gdy mężczyzna dostaje w krocze?

cios poniżej pasa

Najbardziej narażeni na uraz tego miejsca są mężczyźni grający w piłkę. Obrońca próbuje Ci ją odebrać, niestety zamiast w piłkę trafia w Ciebie i to jeszcze między nogi. Auć…W pierwszej chwili jest jeden wielki błysk, natomiast później…No właśnie, co się dzieje z Twoim ciałem i na co jest ono narażone podczas przypadkowego lub mniej przypadkowego ciosu poniżej pasa.

1.Uderzenie zimnych potów

Twoje tętno zaczyna skakać jak oszalałe, podnosząc tym samym niemalże natychmiastowo temperaturę Twojego ciała. Oczywistą rzeczą jest, że nic w naszym organizmie nie zostało stworzone przypadkiem. Tak samo jest z gruczołami potowymi, nasz organizm nie lubi upału, więc potrzebuje czegoś co go schłodzi. Naturalnym składnikiem chroniącym nas przed upałem jest pot.

cios poniżej pasa

Następnym razem bądź po prostu bardziej uważny. Widząc zbliżającą się nogę w kierunku Twojego krocza jak najszybciej cofnij biodra, a następnie złącz uda. Jeżeli zdarza Ci się często grać w piłkę z obrońcami, którzy niestety nie powinni być na tym miejscu możesz pomyśleć nad zaopatrzeniem się w suspensorium.

2.Przyśpieszone bicie serca

Zadaniem Twojego serca jest wpompować w Twój organizm jak najwięcej krwi, nie chodzi o zwykłą ilość, którą pompuje na co dzień. Tu chodzi o coś więcej, musisz mieć przecież odpowiednio dużo siły na atak paniki. Twój mózg wraz ze wszystkimi receptorami bólu oraz cały Twój układ nerwowy znajdują się teraz w stanie najwyższej gotowości. Aby miały one odpowiednią ilość tlenu serce musi pracować razy dwa. I to, że robisz się czerwony na twarzy jest właśnie tego przyczyną, a nie wstyd.

3.Spokój mózgu

Do mózgu z pomocą rdzenia kręgowego dociera informacja, że Twoje krocze zostało potłuczone, a konkretnie do kory somatosensorycznej. Jest ona odpowiedzialna za rejestrację oraz przetwarzanie bodźców uczuciowych.

Reakcją na te hiobowe wieści mózg odpowiada za wydzielanie przeciwbólowych endorfin, jednak ten przypadek jest jak leczenie raka za pomocą herbatki z cytrynką. Tylko mężczyźni zrozumieją. Chwilę później do pulsujących narządów poniżej pasa dołącza jeszcze silny ból głowy.

Tak więc jak widać nieźle musi się napracować ten nasz organizm przy uderzeniu w nasze klejnoty. Dlatego drodzy mężczyźni, obyście jak najrzadziej obrywali poniżej pasa.

Zagłosuj

4 points
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 6

Upvotes percentage: 75.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 25.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *