Najmodniejsze męskie fryzury 2016/2017

Jaką fryzurę wybrać?

Panowie traktują trendy zdecydowanie mniej poważnie niż kobiety, jednak w życiu każdego człowieka przychodzi moment zmian, tych mniejszych i tych większych. Po prostu trzeba coś w sobie zmienić i już. Najbardziej widoczną zmianą jest fryzura, więc na niej się skupmy. Jaką fryzurę wybrać,  by nie tylko pasowała do owalu naszej twarzy, ale równocześnie była modna? Z pomocą uderzają inspiracje prosto z wybiegów oraz styliści fryzur. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze fryzury wśród mężczyzn to zdecydowanie przeważają krótkie cięcia.

Na wybiegach najczęściej pojawiają się Panowie z włosami zaczesanymi do tyłu (prezentacja Louis Vuitton, Kenzo, Balmain, Brioni). Jeżeli chodzi o opis tejże fryzury to krótkie boki oraz tył z dłuższą górą, która jest zaczesana do tyłu. Mimo iż fryzura jest bardzo ładna i dobrze prezentuje się w każdej sytuacji to utrzymanie jej jest bardzo trudne. Bez pomocy odpowiednich kosmetyków takich jak: pianka i lakier układanie może być ciężkie.

 

Gęste grzywy również są w modzie i niezależnie od tego czy włosy proste czy kręcone ważne,  by grzywka zasłaniała większość czoła.

 

meskie-fryzury

Fot: elle.pl

Natomiast przedziałek na boku jest zdecydowanie najbardziej upodobaną fryzurą wszystkich stylowych biznesmenów. Jednak fryzura ta nie jest już zarezerwowana tylko i wyłącznie dla biznesmenów czy na wybieg. Slide part jest już przenoszona na ulicę i jest świetną propozycją dla mężczyzn, którzy nie bardzo lubią eksperymentować z włosami lub najzwyczajniej nie mają na to czasu.

fryzury-meskie-krotkie

 

Fot: elle.pl

Fryzura samuraja/wikinga jest tak naprawdę co jakiś czas odświeżana przez inne postacie, przez co jej nazwy są naprawdę różne. Niegdyś był to samuraj, dzisiaj częściej spotykaną nazwą jest wiking, a nazwę tę zapoczątkował Bjorn z serialu Vikings. Jeżeli miałbym opisać tę fryzurę to jest to po prostu związany zaczes.

 

meska_fryzura_dlugie_wlosy_23

 

Fot:.facetemjestem.pl

Bardzo wygodną fryzurą jest męski kok (man bun) jednak oprócz tego, że jest bardzo wygodna to dla większości Panów jest bardzo trudna do osiągnięcia. Sam proces zapuszczania włosów jest bardzo długi i frustrujący zwłaszcza gdy dochodzimy do tak zwanej ”pół długości”, gdyż z włosami nie wiele da się zrobić, a one zaczynają żyć własnym życiem. Jednak efekt docelowy robi naprawdę wielkie WOW i spokojnie nam zrekompensuje wcześniejszy dyskomfort.

 

meska_fryzura_dlugie_wlosy_24

 

Fot:.facetemjestem.pl

Zagłosuj

10 points
Upvote Downvote

Total votes: 10

Upvotes: 10

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *