Jak i od czego rozpocząć rozmowę z kobietą?

rozmowę z kobietą

Zakochałeś się od pierwszego wejrzenia? Nie masz pojęcia jak wykonać kolejny krok i rozpocząć rozmowę z kobietą? Nie przejmuj się, poniżej znajdziesz kilka przykładów na idealne jej rozpoczęcie.

1. Dziewczyna z siłowni

Podejdź do najbliższej bieżni i wykorzystaj ten czas jak najlepiej potrafisz. Na samym początku rozmowę zacznij od tematów neutralnych, takich jak facet w obciachowych spodenkach, dobra, niezła i tragiczna muzyka. Koniecznie zadaj jej pytanie co sądzi na temat siłowni, czy chodziła gdzieś wcześniej. Spytaj również czym się zajmuje, że o tej porze dnia może pozwolić sobie na ćwiczenia. Nie ma się czego bać, to banał.

Patent na rozmowę z kobietą w takim miejscu jak siłownia czy fitness club polega na tym, że nie czują się one tu zbyt pewnie, dlatego ważne byś unikał wszystkiego co związane z oceną czy pouczaniem jej. Pod żadnym pozorem nie mów jej jak ma ćwiczyć, w jakim tempie, a sylwetkę zostaw bez komentarza.

2. Nowa znajoma z pracy

Świat egoistycznych korporacyjnych szczurów bywa okrutny, dlatego bądź w nim szlachetnym rycerzem. Pamiętaj o tym, by przepuszczać ją przodem w drzwiach, zaopiekować się nią wprowadzając ją w znajomość zasad firmy oraz oprowadzić ją po budynku, przedstawić jej kolegów z pracy i każdego dnia pamiętaj o zrobieniu kawy.

rozmowę z kobietą

Zapytaj czy ma jakieś plany na piątek i zaproś ją na piwo. Działaj szybko bo nie jeden będzie chciał Cię wyprzedzić. Wykorzystaj fakt, że stres wywołany nową pracą wywołuje u kobiet znacznie większą skłonność do romansów.

3. Kelnerka

By w ogóle Cię zapamiętała musisz przykuć jej uwagę wyróżniając się z tłumu. Regularnie pojawiaj się w restauracji, siadaj tak by nikt inny nie mógł Cię obsłużyć, nie spożywaj zbyt dużej ilość alkoholu możesz pozwolić sobie maksymalnie na jedno piwo, a kiedy Cię już obsłuży bądź uprzedzająco miły. W zawodzie kelnerki niemalże codziennie ma do czynienia z chamskimi i aroganckimi typami oraz podpitymi podrywaczami, dlatego Twoje kulturalne zachowanie z pewnością się wyróżni i sprawi, że zapamięta Cię na długi okres czasu.

Z napiwkami nie ma co przesadzać, trzymaj się bariery 10 proc. bo inaczej zorientuje się, że jej się podobasz i pomyśli, że chcesz jej zaimponować w najprostszy i najgłupszy sposób. Podczas krótkiej rozmowy przy składaniu zamówienia za wszelką cenę staraj się nawiązać do czegoś co powiedziała poprzednim razem. Możesz być pewien, że zrobisz tym na niej niemałe wrażenie. Za piątym razem spokojnie możesz spytać o której kończy pracę.

4. Dziewczyna z pupilem

Koniecznie okazuj zainteresowanie jej psem. Podchodząc do niej zapytaj jaka to rasa i oczywiście dorzuć, że jest piękny. Teraz możesz go pogłaskać. Właścicielki wszystkich zwierząt, szczególnie psów i kotów mają słabość do mężczyzn, których lubią ich pupile. Nie zapomnij również o pełnej kulturze zwracając się zarówno do swojego psa jak i jej, ona bacznie Cię obserwuje. Jeżeli nie masz pojęcia co dalej, to zapytaj o najlepszego weterynarza w mieście.

Teraz najważniejsze: zapytaj gdzie i w jakich godzinach spaceruje ze swoim pieskiem, gdyż poszukujesz miejsca, gdzie Twój mógłby wybiegać się razem z innym psiakiem. Postaraj się o to, by wasze psy bawiły się razem, to bardzo łączy ze sobą właścicieli.

Zagłosuj

4 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *