Jazda autem po mieście, jak robić to prawidłowo?

Jazda autem po mieście i parkowanie sprawiają, że jesteś zestresowany? Sprawdź czy aby na pewno wybrałeś odpowiedni samochód.

 

Chcesz aby jazda autem po mieście przebiegała swobodnie i płynnie, a jednak nie czujesz by samochód był Twoim drugim domem? W takim razie nie wybieraj dużego auta. Najważniejsze byś za kierownicą czuł pewność siebie, wtedy poruszanie się po miejskiej dżungli nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

 

Wraz ze swoją partnerką/partnerem szukacie idealnego samochodu dla Ciebie? A może chodzi o drugie auto, przeznaczone do szybkich zakupów? Maluch nie oznacza, że zmieścisz się w nim tylko Ty, a jednak warto wziąć pod uwagę, że jazda autem po mieście jest komfortowa tylko wtedy, gdy możemy się wszędzie zmieścić bez większego problemu. Znaleźliśmy model, który łączy praktyczne z pożytecznym, a mianowicie Skoda Citigo.

 

Gabaryty tego modelu świetnie sprawdzą się w miejskim gwarze i wąskich uliczkach, natomiast szeroki rozstaw przestrzeni wewnątrz pozwala na zabranie ze sobą całej rodziny. Twoje dzieci przestaną narzekać, że nie odwozisz ich do szkoły, a przyjaciel będzie Ci wdzięczny za podrzucenie na siłownię.

 

Jazda autem po mieście z najbliższymi sprawia, że przydałyby schowki i kieszenie w które można zapakować zabawki dla naszych dzieci. Wszystko to znajdziesz w proponowanym przez nas aucie. Dodatkowo na wieszaku przy desce rozdzielczej możesz powiesić torbę z ważnymi dokumentami do pracy, a pojemność bagażnika sprawia, że bez problemu wrzucisz tam torbę na trening.

 

Twój kolega czy koleżanka z pracy jeździ autem o gabarytach mamuta? Spokojnie, po raz kolejny będziesz na wygranej pozycji, gdy umówicie się na lunch w knajpce na rynku – Ty bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe przed samym wejściem, a on/ona w tym czasie będzie przemierzać 2 kilometry pieszo.

 

Wiadomo, że jazda autem po mieście nie jest najtańsza, jednak kupując ”malucha” będziesz mógł zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż pali on tyle co nic. Kiedy Twój znajomy z pracy będzie zostawiał nie małe pieniądze na stacjach benzynowych, Ty w tym czasie będziesz rezerwował bilet na wakacje. Pamiętaj, małe jest piękne.

 

jazda autem po mieście

 

Praktyczność

 

Ile razy zdarzyło Ci się wyjść z domu bez parasolki? Chcesz napić się kawy w drodze do pracy? Poniżej znajdziesz na to kilka niezawodnych patentów.

 

Przezorny zawsze ubezpieczony

 

jazda autem po mieście

 

Pod fotelem pasażera został umieszczony schowek, w którym znajduje się parasol. Wykorzystasz go nie raz, zwłaszcza, gdy po pracy pędzisz na ważne spotkanie, a do przejścia jest parę metrów.

 

Zero poparzeń

 

jazda autem po mieście

 

Między fotelami został umieszczony uchwyt przeznaczony na napoje, który gwarantuje swobodny dostęp do Twojej porannej kawy, a także bezproblemowy dostęp z tylnego siedzenia do butelki z wodą przygotowaną dla dzieci.

 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

 

Dzięki systemowi Front Assist będziesz poddany ochronie przed niebezpieczeństwem, a także skutkami kolizji w korku. Jeżeli w zbyt szybkim tempie zaczniesz zbliżać się do innego samochodu, system zacznie ostrzegać Cię w sposób dźwiękowy, a także wizualny. W razie konieczności system automatycznie załączy hamulce. Jak widzisz jazda autem po mieście może być nie tylko komfortowa, ale i bezpieczna

Zagłosuj

9 points
Upvote Downvote

Total votes: 9

Upvotes: 9

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *