Kobiece fantazje: o czym fantazjuje płeć żeńska

kobiece fantazje

Jak mężczyźni mają odczytywać, kiedy kobieta mówi: ‘’dziś mam ochotę na coś szalonego’’? Badania przeprowadzone w śród kobiet na całym świecie pozwoliły ustalić, jakie są najpopularniejsze kobiece fantazje.

 

Zabawa z samą sobą

 

To niesamowite, aż 80% kobiet fantazjuje o tym, byś obserwował moment, gdy ona sama doprowadza się do orgazmu.

 

Zobacz również: Gadżet umożliwiający odbywanie stosunku seksualnego na odległość

 

Spełniać fantazje? Odpowiedź jest prosta: Oczywiście, że tak! W ten sposób nauczysz się pieścić ją w sposób jaki lubi najbardziej. Zachęcaj ją do tego.

 

Seks w miejscu publicznym

 

Kobiece fantazje o stosunku w miejscu publicznym zaskakują swoim wynikiem, ponad 51% kobiet śni o seksie w samolocie. Aż 64% podnieca sama myśl o zrobieniu tego w miejscu publicznym, a 43% dopuszcza się fantazji o uwodzeniu swojego partnera w biurze.

 

Spełniać fantazje? Trzeba być czujnym, gdyż można zostać przyłapanym i ukaranym przez straż miejską. Kiedy nadejdzie lato można ten jakże podniecający element(bycia przyłapanym przez straż miejską) zrealizować w samochodzie, który zaparkujesz w jak najbardziej odludnym miejscu.

 

Męska dominacja

 

Nie jest to żadną nowością, że większość kobiet podnieca męska dominacja w łóżku. Badania wykazały, że 66% kobiet fantazjuje o zostaniu skutą kajdankami przez swojego partnera. 74% marzy o lekkich klapsach, natomiast 63% lubi wyobrażać sobie, że podczas stosunku jest ciągnięta za włosy przez swojego partnera.

 

Spełniać fantazję? Byleby nie za szybko. Pamiętaj, że kobieca fantazje wcale nie muszą oznaczać, że nagle pokocha ostre sadomaso w realu. Większość sobie tego tak naprawdę nie życzy. Dobrym początkiem będzie złapanie i przytrzymanie jej obu rąk nad głową podczas pieszczot. Możesz również pozwolić sobie na lekkiego klapsa podczas pozycji na pieska. Jeżeli jej reakcja jest pozytywna to następnym razem przygotuj chustkę.

 

 

kobiece fantazje

 

 

Filmy erotyczne

 

Świetny wynik osiągnęła fantazja o wspólnym oglądaniu filmu porno, aż 72% kobiet fantazjuje by obejrzeć taki film ze swoim partnerem. Natomiast 40% kobiet jest gotowych by nagrać własny film erotyczny.

 

Spełniać fantazje? Badania, które zostały przeprowadzone dawno temu wykazały, że kobieta potrafi szczytować już w 2 minucie oglądania filmu erotycznego. Wspólne oglądanie pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, który normalnie musiałbyś poświęcić na grę wstępną.

 

Trójkąt

 

To niesamowite, że kobiece fantazje również opierają się na stosunku w przysłowiowym trójkącie. 25% kobiet podnieca się na samą myśl o seksie ze swoim partnerem oraz inną kobietą. Aż 81% kobiet podniecają gadżety znajdujące się w sex-shopie, a 48% chciałoby wspólnie ze swoim partnerem obejrzeć striptiz.

 

Spełniać fantazje? Trójkąt zdecydowanie odradzamy, gdyż większość związków rozpada się przez takie zabawy. Jeżeli chodzi o gadżety z sex-shopu to może się to okazać pomocne w zrealizowaniu fantazji o jednoczesnej stymulacji przeróżnych stref erogennych. Warto spróbować.

Zagłosuj

3 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *