Murowany zawał serca – czarny humor

murowany zawał serca

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu usłyszał ‘’nie ma ludzi nieśmiertelnych’’, jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, że nas również to dotyczy? Czy Ty zdajesz sobie z tego sprawę? Oczywiście niektórzy mają większe predyspozycje do śmiertelności od pozostałych. Natomiast myśląc o grupie tych bardziej śmiertelnych wydaje nam się, że to wszyscy inni, a nie my. Otóż nic bardziej mylnego, poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów, na murowany zawał serca.

 

1. NIE ZAPISAŁEŚ TEGO? NIEMOŻLIWE!

 

Wybiła godzina 17:00, kończysz pracę i nagle podchodzi do Ciebie taki jeden zbój i prosi Cię o pokazanie mu innego dokumentu. Jako, że myślami jesteś już poza biurem, a dodatkowo ten gad stoi nad Tobą i szepcze, a Ty słuchasz. Odruchowo otwierasz, zamykasz. Zapisać zmiany w dokumencie? ‘’Nie’’ Jak to? Naprawdę tego nie zrobiłeś? Murowany zawał serca.

 

Zobacz również: 10 niezawodnych sposobów na stres

 

2. Najtwardszy zawodnik na imprezach

 

Postawiłeś przed sobą zadanie: wypijać tyle, ile podają statystki i uparcie się tego trzymasz. Czasem zdarzy Ci się nawet podciągnąć statystyki, bo przecież niemowlęta nie piją. Niemożliwe? Tak trzymaj, to zdecydowanie niezawodny sposób na murowany zawał serca.

 

3. Dziecko oznajmia Ci, że nie prosiło się o przyjście na świat

 

O proszę, to Twoje dziecko. I właśnie informuje Cię, że między 8 klasą, a liceum zrobi sobie przynajmniej roczną przerwę. Słyszysz również, że masz nie realizować swoich niespełnionych ambicji jego kosztem. Bo przecież Twoje dziecko wcale nie prosiło się o przyjście na świat, a oczywiście są takie, które się o to prosiły, prawda? Zawał.

 

4. ”Zawsze taki jesteś i nigdy nic nie rozumiesz”

 

Dowiadujesz się właśnie, że zawsze taki jesteś nigdy jej nie rozumiałeś. Teraz też nie. Bo przecież, jak możesz nie rozumieć, że nie wróciła do domu na noc, a o świcie widziano jak wychodzi z domu swojego ex. ‘’Oczywiście, że nic nie było, po prostu musieliśmy sobie wyjaśnić kilka spraw. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć?’’ No trzeba przyznać, że łatwo nie jest. W tym przypadku tylko jedna rzecz, może uchronić Cię przed więzieniem za morderstwo w afekcie – zawał serca.

 

murowany zawał serca

 

5. Badać to się muszą chorzy, nie zdrowi

 

Teoria jak teoria, jednak radzilibyśmy pamiętać o tej, ze lepiej zapobiegać niż leczyć. Co do powyższej torii to my wychodzimy z założenia, że badać muszą się zdrowi, natomiast leczyć chorzy, ale być może to tylko brednie. Najważniejsza jest przecież duma, gdyż prawdziwy facet się z sobą nie cacka. Z takim podejściem do zdrowia murowany zawał serca. Powodzenia.

 

6. Kryzys w firmie – dawaj z siebie 200%

 

Pewnie nie jeden mógłby Ci pozazdrościć obowiązkowości, jednak kryzys w firmie trwa już 5 rok, a tylko Ty dajesz z siebie 200%. Nie pamiętasz już nawet czym jest urlop, a podczas weekendów czy świąt  odpowiadasz żartobliwie ‘’odpocznę na emeryturze”. Trzymamy kciuki, aby lekarze na OIOM-ie również mieli tak dobry humor, kiedy będą ratować Twoje życie, bo przy takim trybie murowany zawał serca.

Zagłosuj

4 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *