Nissan X-Trail w zupełnie odświeżonej wersji. Poznaj polski cennik

Zupełnie niedawno SUV Nissana doczekał się sporej zmiany, a mianowicie zupełnej modernizacji. Jednak za zmiany trzeba płacić, dlatego też wraz z nimi pojawiły się również nowe ceny. Nissan X-Trail po raz pierwszy ma w swojej ofercie odmianę N-Connecta. Najniższa cena to 102 000 złotych.

 

 

 

 

Nissan X-Trail w odświeżonej wersji to nic innego jak całkowicie zmodernizowany pas przedni, wnętrze z wysokiej jakości materiałów jak i również bogactwo elektronicznych asystentów. W modernizacji brano pod uwagę przede wszystkim opinie dotychczasowych klientów.

 

Jednak w ofercie jednostek napędowych nic się nie zmieniło i Nissan X-Trail wyposażony jest w silnik benzynowy o mocy 163 koni mechanicznych (1.6 DIG-T) a także w wysokoprężne motory o mocy 130 i 177 KM (1.6 i 2.0) druga wersja została dopuszczona do sprzedaży w zeszłym roku. Nissan X-Trail posiada napęd zarówno na wszystkie koła jak i tylko na przednie, wszystko zależy od nas. W aucie znajdują się przekładnie: automatyczna CVT oraz manualna, sześciobiegowa.

 

Wybierając auto takie jak Nissan X-Trail musimy stanąć przed ciężkim wyborem, gdyż model ten dostępny jest nie w jednej, a aż w czterech wersjach wyposażenia: Visa, Acenta, N-Connecta i Tekna. W wersji Visa znajduje się sześć poduszek powietrznych, światła w technologii LED do jazdy dziennej, tempomat, manualna klimatyzacja oraz system audio wyposażony w cztery głośniki.

 

Natomiast w wersji Acenta dodatkowym plusem są przede wszystkim przednie oraz tylne czujniki parkowania, 17-calowe felgi, klimatyzacja dwustrefowa, podgrzewanie w przednich fotelach, a także audio z sześcioma głośnikami. Ceny są jednak dość wysokie, gdyż rozpoczynają się od 112 800 złotych.

 

Zupełnie nowa wersja N-Connecta, która została wyceniona aż na 124 750 złotych wzwyż została wyposażona w cały system kamer 360, inteligentny kluczyk, felgi 18-calowe i elektryczną klapę bagażnika, która posiada czujnik reagujący na ruch stopy pod zderzakiem. Jednak najwyższą pozycję ze wszystkich czterech wersji posiada Tekna, która dostępna jest od 1380 750 złotych, a w swoim wyposażeniu ma 19-calowe felgi, reflektory adaptacyjne Full LED, pełen pakiet bezpieczeństwa Safety Shield, który ostrzega nas o pojeździe w martwym polu, inteligentny system parkowania oraz wyczuwanie ruchu poprzecznego z tyłu. Mało tego koło kierownicy jest podgrzewane, możemy również liczyć na skórzaną tapicerkę oraz 8-głośnikowy system BOSE.

 

W sierpniu tego roku pierwsze egzemplarze Nissan X-Trail trafią do klientów, natomiast zamówienia można składać już teraz.

Zagłosuj

8 points
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 8

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *