Seksualna atrakcyjność- to nie tylko sprawa ciała – część 1

Seksualna atrakcyjność

Aby seks pozostał ważną i żywotną częścią ważnego małżeństwa musicie być dla siebie bliscy emocjonalnie i umacniać wszystkie aspekty waszego związku, a nie tylko sam seks. Oto kilka wskazówek jak osiągnąć stałą bliskość.

1. Bądźcie dla siebie najważniejsi: Pilnujcie zajęć związanych z dziećmi i pracą w ten sposób, aby każdego dnia mieć choćby trochę czasu dla siebie, nie tylko na seks, ale także po to, aby po prostu być ze sobą.

2. Akceptujcie siebie na wzajem: Unikajcie wzajemnego krytykowania siebie, jak i prób zrobienia z partnera ideału. Każde w Was powinno starać się nie zwracać uwagi na irytujące nawyki drugiej strony ( o ile nie są one zbyt poważne) i myśleć o jej pozytywnych cechach, tych, które na początku tak przykuły naszą uwagę.

3. Często ze sobą rozmawiajcie: Dyskutujcie nie tylko o sprawach domowych. Zacieśniajcie bliskość, mówiąc o swych zainteresowaniach, pracy, hobby, przyjaciołach, krewnych i innych sprawach i pamiętajcie o tym aby cierpliwie słuchać siebie nawzajem.

4. Bądźcie czuli Ściskajcie się, całujcie, głaszczcie, dotykajcie, i bądźcie częścią swojego codziennego życia. Nie okazujecie sobie zażyłości jedynie w sytuacji.

5. Podtrzymujecie romans Bądźcie dla siebie troskliwi, obsypujcie się komplementami. Pamiętajcie o rocznicach, urodzinach i innych szczególnych wydarzeniach. Dawajcie niespodziewane prezenty, wychodźcie razem.

6. Troszczcie się o swój wygląd Bądźcie dla siebie fizycznie atrakcyjni, zachowując dobrą formę i schludność. Nie kładźcie się do łóżka z włosami zakręconymi na wałki lub nieogoloną twarzą.

7. Zapewnijcie sobie czas na seks Przeznaczcie sobie na seks inną porę nić środek nocy, kiedy jesteście oboje zmęczenie i senni. Połóżcie dzieci wcześniej spać, spróbujcie o świcie albo w południe,w czasie weekendu.

8. Dbajcie o prywatnośćZamknijcie drzwi na klucz. Wyciszcie telefon i wyłączcie automatyczną sekretarkę.

9. Stwórzcie intymny nastrój Przygaście światło, wyłączcie muzykę, którą obydwoje lubicie i zadbajcie o to, by w pokoju właściwa temperatura. Jeśli podnieca Was zapach, używajcie bardzo delikatnie ulubionych perfum.

Zagłosuj

6 points
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 6

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *