Słodki miś – sposób na wykorzystanie dziecięcych śpioszków

Słodki miś

Słodki miś jest pomysłem skierowanym szczególnie w stronę świeżo upieczonych mam, gdyż to właśnie noworodki najszybciej wyrastają ze śpioszków. Niegdyś za małe ubranka przekazywało się innemu maluchowi, jednak w dzisiejszych czasach jest to już coraz rzadziej spotykane. Pewien sklep wpadł na pomysł, by dziecięce śpioszki przekształcić w śliczną maskotkę. Koncepcja momentalnie stała się popularna na portalach społecznościowych dla matek, przez co zyskała własną nazwę ‘’Memory Bears’’. Uszycie pluszaków jest na tyle proste, że spokojnie możemy zaangażować w to starsze dziecko.

 

Już po opublikowaniu pierwszego zdjęcia słodki miś podbił Internet, a tym samym serca matek na całym świecie. Kobiety wpadły w misiowe szaleństwo i co chwilę pojawiają się nowe komentarze tego typu ‘’Kocham naszego słonika. Ma tyle miłosnych wspomnień’’.

 

Słodki miś

Fot:fb.com/ImaginationAcres

 

Po co wyrzucać stare śpioszki czy o nich zapominać, kiedy możemy wykorzystać je w kreatywny sposób? Daj ubrankom nowe życie, a tym samym podaruj dziecku prezent, który na pewno mu się spodoba.

 

Zobacz również: Niezwykłe poduszki w kształcie zwierząt

 

Słodki miś

Fot:fb.com/ImaginationAcres

 

Co myślisz o kreatywnym wykorzystaniu śpioszków? A może słodki miś już gości w Twoim domu. Koniecznie daj nam znać i pochwal się własnoręcznie wykonaną maskotką.

 

Słodki miś
Fot:fb.com/ImaginationAcres

Zagłosuj

9 points
Upvote Downvote

Total votes: 9

Upvotes: 9

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *