Białkowa bomba prosto z Tajlandii (3/4)

Kto z nas nie lubi fast foodów? Niestety większość z nich jest niezdrowa, aczkolwiek są wyjątki od reguły i nie zawsze szybkie jedzenie oznacza to niezdrowe. Ten posiłek prawdopodobnie będzie najzdrowszym fast foodem jaki do tej pory udało Ci się spotkać. Zawiera wszystkie niezbędne cenne minerały, a mało tego pomoże Ci zwalczyć tkankę tłuszczową oraz poprawi kondycję Twoich mięśni.

Brzmi wręcz nieprawdopodobnie, ale to jak najbardziej jest to prawdą. Imbir oraz chilli są przyprawami, które nadają się świetnie do redukcji tkanki tłuszczowej. W połączeniu z treningiem efekt jest murowany.

Składniki: 2 filety z Dorsza, czosnek, chilli, imbir, sos sojowy, szpinak, olej kokosowy

– 365kcal
– białko: 54g
– węglowodany: 4g
– tłuszcz: 9,5g

Czas przygotowania: 18minut

Przepis: Odrobinę oleju kokosowego rozprowadź na papierze lub foli do pieczenia, następnie dodaj posiekany czosnek, imbir, plasterki chilli oraz filety z dorsza.

Wszystko należy delikatnie skropić sosem sojowym i przejść do zawijania, a następnie wstawić do rozgrzanego do 200°C piekarnika na około 15 minut.

Szpinak przygotuj na parze, możesz zastąpić go bokiem choi lub liśćmi boćwiny. Warzywa podawaj z przygotowaną rybą dodając na koniec łyżeczkę startego imbiru.

Zagłosuj

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *