Ulubiona pozycja seksualna mówi o Tobie wiele

Nie wiesz z czego wynikają różnice seksualne, które preferują mężczyźni oraz co tak naprawdę składnia nas do uprawiania seksu w konkretnej pozycji? Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się, że w rzeczywistości ma to zupełnie inne podłoże aniżeli wrażenie estetyczne czy orgazm.

 

 

 

 

 

Dla jednych ulubiona pozycja seksualna to misjonarz dla drugich zaś udany seks to dokładne obejrzenie kobiecych pośladków w pozycji ‘’na pieska’’. Słynny jeździec dorobił się naprawdę licznego grona zwolenników, a popularne łyżeczki doczekały się rzeszy fanów oraz fanklubów. Oczywiście jest to zaledwie cząsteczka z tych najbardziej podstawowych!

 

 

No dobrze, ale co tak naprawdę jest decydujące w tym, że właśnie ta konkretna pozycja znajduje się na samym szczycie naszej erotycznej liście przebojów? Chodzi o partnerkę? Szybki orgazm? Czy może pierwsze zbliżenia seksualne? Za pomocą badań naukowych podjęliśmy się próby uzyskania odpowiedzi na to pytanie. Oto ona:

 

 

1. Misjonarz

 

 

Klasyka. Większość ludzi na świecie właśnie w ten sposób zaczyna wizualizować sobie seks. Z czasem zaś dla niektórych zaczyna zwyczajnie powiewać nudą, dla pozostałych zaś jest niczym ser na pizzy – czymś co po prostu musi być i koniec. Seksuolog oraz autorka książki pt. ‘’Neurolovology’’ dr Ava Cadell uważa, że mężczyźni preferujący pozycję misjonarza mogą mieć pewne braki jeżeli chodzi o łóżkową pewność siebie, dlatego też spoglądają na reakcję swojej partnerki. Najzwyczajniej w świecie chcą mieć wizualną pewność iż dobrze sobie radzą. A Wy co uważacie na ten temat?

 

 

Nasza rada: Jeżeli chcesz nabrać łóżkowej pewności siebie to wystarczy, że Twoja partnerka dostanie ogrom rozkoszy. Pamiętaj, że jej orgazm w dużej mierze zależy od odpowiedniej stymulacji łechtaczki.

 

 

2. Na pieska

 

 

Jeżeli chodzi o nas to nie znamy żadnego mężczyzny, który nie lubi tejże pozycji. Z pewnością nie jest ona stosowana w celu szeptania miłych słówek na ucho partnerki, a wręcz przeciwnie. Chodzi o pierwotną żądzę i dominację. Co najlepsze, kobiety również do kręci i podnieca. Ta pozycja seksualna zapewnia głęboką penetrację oraz umożliwia nam dawanie klapsów, co również jest przejawem dominacji i świadczy o posiadaniu pełnej kontroli. Dr Cadell twierdzi iż mężczyźni, którzy nie są wstanie wyobrazić sobie współżycia bez intensywnego bombardowania pupy partnerki, mogą mieć spory problem w nawiązaniu emocjonalnych więzi.

 

 

Nasza rada: Piesek jest czymś w rodzaju soli, aczkolwiek żeby twoja partnerka nie czuła się jak jeden wielki kawał mięsa pamiętaj, że istnieją również pozycje powolne, w których niespieszne ruchy pozwolą wam na znacznie bardziej zmysłowe doznania.

 

 

3. Na jeźdźca

 

 

Ta pozycja seksualna jest naprawdę piękna ze względu na swoją różnorodność. Kobieta może Cię dosiąść na wiele różnych sposobów i każdy będzie idealny. Dr Cadell uważa iż mężczyźni, którzy lubią dominację swojej partnerki są znacznie bardziej skupieni na jej potrzebach aniżeli swoich. Jej przyjemność jest dla nich najważniejsza, nawet jeśli ma to oznaczać utratę kontroli. A może jednak chodzi o znacznie bardziej prozaiczny powód? Jakim chociażby są jej skaczące piersi, które wreszcie zostały uwolnione spod stanika?

 

 

Nasza rada: Pozwól jej dojść, kiedy to ona znajduje się na górze. Później jednak szybko przejmij kontrolę i władzę.

 

 

4. Łyżeczki

 

 

Banał, który w dużej mierze sprzyja bliskości, przytulaniu oraz szeptaniu czułych słówek. Według naszej badaczki świadczy to o żarliwej namiętności i estetycznym pojmowaniu seksu jeżeli chodzi o wszystkich fanów tejże pozycji.

 

 

Nasza rada: Ta pozycja seksualna sprawa, że w łatwy sposób masz dostęp do jej łechtaczki co możesz połączyć z penetracją. Długo nie wytrzyma i zacznie szczytować. Warto również dodać, że łyżeczki przyjemnie się ogląda w lustrze zawieszonym nad łóżkiem.

Zagłosuj

-60 points
Upvote Downvote

Total votes: 130

Upvotes: 35

Upvotes percentage: 26.923077%

Downvotes: 95

Downvotes percentage: 73.076923%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *