Wydaje Ci się, że aby być atrakcyjnym musisz mieć dosłownie wszystko? Oto lista 12 rzeczy, które nie są Ci do niczego potrzebne

być atrakcyjnym

Jesteś mężczyzną więc nie potrzebujesz wszystkiego, wszystko musi mieć tylko i wyłącznie kobieta, nie Ty. Oto lista 12 rzeczy, których nie potrzebuje żaden facet. Najwyższa pora zrozumieć, że aby być atrakcyjnym, sympatycznym oraz lubianym w zasadzie nie potrzebujemy niczego. Zacznijmy zmieniać nasze życiowe priorytety.

1.‘’Mocnej głowy’’ do alkoholu

Od wieków panuje jakieś dziwne przekonanie, że faceci powinni mieć mocną głowę do alkoholu. Picie nie jest jakimś wielkim, zbiorowym obowiązkiem, którego nie wolno nam za żadne skarby świata odmówić. Jeżeli chcesz zyskać szacunek w oczach swoich kolegów to właśnie poprzez odmowę zaimponujesz im zdecydowanie bardziej niż robiąc z siebie błazna po kilku głębszych. Jeżeli jednak nie Twoi koledzy nie rozumieją co znaczy ‘’nie piję’’ to dobra rada: jak najszybciej zmień znajomych.

być atrakcyjnym

2. Być nieomylnym i zawsze mieć rację

Błagam nigdy w życiu nie wyrządzajcie sobie takiej krzywdy, jak robienie z siebie najmądrzejszego na świecie. Nikt z nas nie lubi przemądrzałych ludzi i często są oni ofiarami głupich mściwych żartów. Odpuść sobie bo nawet Twoich najbliżsi zaczną sikać Ci do kufa z piwem, gdy tylko się odwrócisz.

3. Posiadać ostatnią książkę Paolo Coelho

Tyczy się to ostatniej książki oraz wszystkich wcześniejszych. Nie tylko nie musisz być ich posiadaczem, ale wręcz nie powinieneś, gdyż komiwojażerowie prawd oczywistych, bufoniaści nudziarze oraz klepacze banałów są wszędzie niemile widziani.

4. Penisa mierzącego tyle co Kolumna Zygmunta

To przecież jasne jak słońce. Kobietom przecież wystarcza marne 25 czy 27 centymetrów i nie ma co histeryzować panowie, jeżeli jest odrobinę więcej.

5. Być lubianym przez wszystkich

Oczywiście miło jest być darzonym sympatią przez wszystkich wokół, jednak nie jest to możliwe. Jeżeli chcesz pozostać sobą to niestety, ale musisz przyzwyczaić się, że będą zdarzać się ludzie, którym coś po prostu nie będzie odpowiadać w Twoim charakterze. Ale czy nie lepiej pozostać sobą, nikogo nie udając i mieć kilku a może nawet kilkunastu prawdziwych przyjaciół? Resztę ludzi po prostu trzymaj na dystans.

6. Strasznych poniedziałków w pracy

Zdradzę Ci teraz sekret jak tego skutecznie unikać: wystarczy nie balować przez cały weekend, a już tym bardziej w niedzielę. Wedy będzie już z górki. Proste prawda?

7. Zarabiać miliony

Faktem jest, że przyjemnie żyje się mając solidną wypłatę i nie martwiąc się o to czy będziemy mogli zabrać w tym roku dzieci na wakacje. Ale niedobór pieniędzy wcale nie czyni Cię gorszym i nie przeszkadza w byciu lubianym przez innych. Natomiast ich nadmiar często to uniemożliwia. Czemu tak jest? Tego nie wiem, jednak przez nikogo nie zostało to wymyślone, jest to po prostu najprawdziwsza na świecie prawda.

8. Megan Fox

Nie ma na świecie faceta, który nie lubi super lasek. Fakt super laski są super, jednak z doświadczenia większej liczby mężczyzn wynika, że te zwykłe laski też są super. Nie trzeba się więc dwoić ani troić aby domyślić się, że statystycznie tych drugich jest zdecydowanie więcej. Dlatego drodzy Panowie jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie długoletniego cierpienia w poszukiwaniu drugiej Megan Fox zacznijcie koncentrować się na kobietach w waszym otoczeniu, a zdecydowanie szybciej znajdziecie miłość swojego życia.

9. Motocykla po 40 roku życia

Rzecz jasna nikt Ci tego nie zabroni, jeżeli się uprzesz. Możesz kupić sobie nawet i hulajnogę czy deskorolkę jeżeli lubisz, aczkolwiek pamiętaj, że z wiekiem życie zastawia coraz więcej pułapek, które grożą śmiertelnością. Należy również pamiętać, że z wiekiem mamy coraz głupsze pomysły i często nasza mentalność idąca w parze z nimi w parze może przynieść nam po prostu obciachu.

10.Posiadać wiedzy kim jest…

Paulina Ignasiak, Adam Konkol, Sara Szczołek, Sławek Oborski, Laura Samojłowicz oraz reszta bohaterów występująca w ‘’Twoje Imperium’’ oraz na pudelku.

11. Mieć bloga w Internecie

Rzecz jasna istnieje kilka interesujących blogów, które warto poczytać, jednak jest ich zdecydowanie mniej niż tych na które nawet nie warto zaglądać. Wydaje Ci się, że jesteś na tyle interesującą osobą, że ktoś miałby ochotę czytać o Twojej codzienności i to jeszcze bez ogólniejszej refleksji? Spokojnie, nie Ty jeden.. Niezgłębioną tajemnicą pozostaje, skąd w człowieku w dzisiejszych czasach pojawia się przekonanie oraz konieczność wydawania się bycia internetową gwiazdą. Być może z bardzo niezdrowej mieszaniny pychy i kompleksów? Nie podążaj ślepo za stadem i nie idź tą drogą.

12.Kochanki w wieku Twojej córki

Jeżeli chcesz być drugim Kazimierzem Marcinkiewiczem to droga wola, jednak nie dość, że jest to bardzo niesmaczne to dla większości społeczeństwa niepojęte.

Zagłosuj

4 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *