Zachowania, które zniszczą Wasz związek

Zachowania, które zniszczą Wasz związek

Uważasz, że starasz się, jak tylko możesz, a Twój facet okazuje czarną niewdzięczność? Może spróbujmy obejrzeć to z innej strony i dostrzeżemy ile w tym naszej winy. Zobacz zachowania, które zniszczą Wasz związek.

Każda miłość zaczyna się tak samo, poznajemy się, zakochujemy i jest nam wspaniale. Dodatkowo lubimy te same rzeczy, rozumiemy się w pół słowa i oboje nienawidzimy porannego wstawania. Chcemy zwiedzić te same miejsca i marzymy o piesku. To musi być przeznaczenie. Jednym słowem bajka. W takim razie, dlaczego większość ludzi się rozstaje? Poniżej znajdziesz zachowania, które zniszczą Wasz związek.

 

Jesteś taki sam jak wszyscy

 

To bardzo częsta sytuacja, kiedy wchodzimy w nowy związek z niewyleczonymi ranami po poprzednim. Nabieramy złych doświadczeń: okłamał nas, zdradził, a później odszedł bez słowa i to z naszą najlepszą przyjaciółką. Trzeba przyznać, że zachował się podle.

Nowy mężczyzna staje się lekiem na całe zło. Przekonujemy się, że tym razem będzie zupełnie inaczej. Jednak po pewnym czasie niezaleczone rany wychodzą na światło dziennie i przestaje być tak kolorowo. Przecież po raz kolejny związałyśmy się z facetem, a jeżeli poprzedni nas zranił, to ten również może to zrobić.

Automatycznie włącza się nam tryb podejrzliwości. Spóźnił się, a następnie głupio się tłumaczy, że przedłużyło mu się spotkanie w pracy? Taaa, jasne, gdzieś już to słyszałam. Zapomniał o rocznicy? O nie, zaczyna się zapominanie i ignorujące zachowanie. Powolutku nasz nowy partner staje się w naszych oczach ‘’taki jak wszyscy’’. Zaczynasz karać go za grzechy poprzednich mężczyzn. To z pewnością te zachowania, które zniszczą Wasz związek. Nikt tego nie wytrzyma.

 

Księżniczka

 

Niestety spora część kobiet została wychowana w ten sposób, że tylko facet ma się starać o drugą połówkę. Najlepiej, żeby nieustannie zabiegał o twe względy, a do tego cieszyć się z tego, że w ogóle z nim jesteś. Nigdy sama nie inicjujesz seksu, bo przecież jeszcze mu się w głowie poprzewraca. Mamy dla Ciebie bardzo złą wiadomość – takich facetów praktycznie nie ma. Nawet jeżeli go znajdziesz, to nie będziesz go szanować. Zdrowy związek opiera się na równowadze – ile dasz, tyle dostaniesz. To kolejne zachowania, które zniszczą Wasz związek.

Zagłosuj

4 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *