Zastanawiasz się jak wyglądać szczuplej? Męskie sztuczki modowe

Jak dopasować strój do własnej sylwetki?

Nie ma na świecie człowieka, który z własnej woli chciałby wyglądać źle. Każdy z nas chce ubierać się tak,  by wyglądać dobrze a zarazem czuć się komfortowo. Niestety Panowie, aby dobrze wyglądać nie wystarczy sama znajomość aktualnych trendów modowych. Najważniejsze w tym wszystkim jest posiadanie umiejętności dopasowania stroju do własnej sylwetki. Jeżeli systematycznie chodzisz na siłownie, jesteś aktywny fizycznie i wyglądasz jak młody bóg to nie będziesz miał z tym żadnego problemu. Niestety źródła dowodzą, że facetów o idealnej sylwetce jest naprawdę niewiele. Dlatego nasze wskazówki przydadzą się wszystkim, którzy chcą wyglądać chociażby odrobinę szczuplej.

Odpowiedni rozmiar

Mogłoby się wydawać, że założenie ubrań w większym rozmiarze pomoże nam ukryć mankamenty naszej sylwetki. Niestety w praktyce to wygląda zupełnie inaczej.  Mało tego może je jedynie podkreślić. Cały sekret polega na tym,  aby dobrać ciuch w prawidłowym rozmiarze. Nie może być ani za duży ani za mały. No tak ale jak tego dokonać? Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć obwód najważniejszych partii ciała, oczywiście w zależności od tego jaki element garderoby  chcemy kupić. Należy pamiętać iż mimo tego, że rozmiarówki są do siebie zbliżone to każda marka posiada swoją własną tabelę rozmiarów, która może różnić się w sposób nieznaczny od pozostałych. Dlatego właśnie nie wystarczy znać swój rozmiar, ale trzeba również prawidłowo określić ile dokładnie centymetrów ma się w danym miejscu. Z takimi informacjami szanse na odpowiednio dobrany są dużo większe.

meskie sztuczki modowe (2)

Jednolitość

Brak nadruków oraz wzorów może naprawdę wiele zdziałać. Może Ci się wydawać, że gładkie ubrania są nudne aczkolwiek pamiętaj o tym, że krzykliwa grafika zwraca na Ciebie uwagę, a szczególnie na partie ciała na których jest umieszczona. Jeżeli chcesz uniknąć podkreślania nadwagi brzusznej wybieraj przede wszystkim ubrania gładkie w jednym, stonowanym odcieniu. Jeśli wydaje Ci się, że Twoja klatka piersiowa jest za duża i chcesz ją zatuszować unikaj w takim razie ubrań w paski oraz kropki. Świetnie jednak sprawdzą się pionowe pasy, które optycznie wydłużają sylwetkę a tym samym wyszczuplają.

 

Proste spodnie

Czym prostsza formuła spodni tym lepiej, ponieważ oznacza to jedną aczkolwiek podstawową rzecz: do wykonania tych spodni zużyto tyle materiału ile było konieczne. Możemy więc być spokojni bo żaden nadmiar, który będzie Cię optycznie powiększał nie wchodzi w grę. Odpowiednio dobrane spodnie powinny sięgać pasa, nie powinny być niższe ani wyższe. W takich spodniach Twoja sylwetka zostanie podkreślona, nie poszerzając przy tym nóg.

 

Czerń

Chyba każdy z nas słyszał o tym, że kolor czarny optycznie wyszczupla. Zgadza się, jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na wizualne wyszczuplenie naszej sylwetki. Niektórzy styliści twierdzą, że dzięki odpowiednio dopasowanym ubraniom w kolorze czarnym można wyszczuplić się nawet o 10kg. Nie bez powodu jest to jedno z największych złudzeń optycznych.

 

meskie sztuczki modowe

 

Także drodzy Panowie podczas świąt zdecydowanie stawiamy na jednolitość, prostotę oraz czerń.

Zagłosuj

10 points
Upvote Downvote

Total votes: 10

Upvotes: 10

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *